Novinky z ligy

13.12.2015Co se událo v ZNHL v 50. týdnu?

Vítejte u "snad" již pravidelné dávky emocí z druhé nejvyšší hokejové soutěže ve Znojmě, Znojemské hokejové ligy. A co nám přinesl 50. týden? Mno pravda, děly se velké věci.

Na úterním předvánočním odpoledním sedánku se setkali zástupci všech týmů a kromě jako vždy skvělého občerstvení debatovali nad novými pravidly soutěže, nad výkony rozhodčích a nad nešvary, které se od začátku soutěže v lize objevily. Vše se naštěstí vyřešilo ke spokojennosti všech vedoucích týmů a zároveň zůstala zachována i regulérnost ročníku, a naštěstí zvítězil rozum nad osobními cíly.

Web ligy doznal na základě poptávky hráčů důležité změny, a to v přidání odkazu na statistiky hráčů. Doufáme, že se ve statistikách všichni najdou a pokud ještě ne, tak zaberte a nějaký ten bodík nasbírejte?! :-)

V samotné lize se vyrojilo jedno velké překvapení. Tým Bastards porazil favorita soutěže Stars v poměru 4:0, a to především díky skvělému výkonu "nejklidnějšího" brankáře soutěže (a možná i na světě :-) ) Hynkovi Bíbrovi, který svými zákroky deptal střelce v ten den vyhořelých Hvězd. V dalším zápase deklasovali Tigers tým Bossny 7:1, kdy Bossně nepomohl ani rychlý přejezd plného auta playerů po odehraném zápase v  Mor.Budějovicích. Hodonice těsně vyhrály 2:1 nad Devils, a za hodonické se již svým 15. gólem prezentoval nejlepší střelec soutěže Rostislav Norek.    

« Zpět