Novinky z ligy

30.10.2019Stanovisko vedení ZNHL k hráčům JIKA Znojmo

Vážení fanoušci, vážení hráči ZNHL a jejich a trpěliví rodinní příslušníci. Vzhledem k neustálému dotazování se dvou našich účastníků(jeden vedoucí týmu a jeden brankář), jak je to s tou "Jikou", tak toto je oficiální oznámení vedení ZNHL k 30.11.2019, 13:30hod : 

tým JIKA je v současnosti stále regulérním členem ligy, a bude hrát dále zápasy Divize A. Ale to jen do té doby, než by se prokázalo, že 3 hráči, na které je některými poukazováno, opravdu nastoupili tzv. "na černo", proti pravidlům ZNHL?! Ale věřte nám, že to potrestání nejde udělat "jen tak, jakože to někdo říkal, a oni něco porušili". Protože chceme vést lZNHL opravdu zodpovědně, čekáme na oficiální vyjádření Českého hokeje(dříve ČSLH), jak to s těmi hochy tedy je? PSC z obrazovky z webu hokejka.cz nám opravdu nestačí. V případě, že se prokáže, že ti 3 hráči opravdu nastoupili "na černo", bude tým + vedoucí potrestán dle pravidel. 

Tímto prosíme oné dva nedočkavce, ať vydrží a mají trpělivost. Děkujeme, pokud jste krom těch dvou dočetli až sem a mějte fajnový podzim.

« Zpět