Výsledky zápasů
Městská zeleň Znojmo | 7 | 10.02.2020 20:45 základní část | 2 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HC Dolní Dubňany | 6 | 05.02.2020 21:00 základní část | 2 | HAWKS Staré město | ||
HC Havrani | 1 | 04.02.2020 20:45 základní část | 4 | HC RED FOX Bantice | ||
HC Laufen | 1 | 03.02.2020 19:30 základní část | 12 | Bastards Znojmo | ||
HC Silver STARS | 2 | 30.01.2020 20:00 základní část | 7 | Městská zeleň Znojmo | ||
HC Laufen | 4 | 29.01.2020 21:15 základní část | 9 | HC Havrani | ||
Bastards Znojmo | 3 | 26.01.2020 21:15 základní část | 1 | HC Dolní Dubňany | ||
HC Silver STARS | 3 | 21.01.2020 20:45 základní část | 3 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HAWKS Staré město | 5 | 20.01.2020 19:30 základní část | 4 | HC PANTERS Znojmo | ||
HC RED FOX Bantice | 5 | 19.01.2020 20:30 základní část | 3 | Bastards Znojmo | ||
Městská zeleň Znojmo | 7 | 17.01.2020 22:00 základní část | 4 | HAWKS Staré město | ||
HC PANTERS Znojmo | 5 | 15.01.2020 21:15 základní část | 6 | HC Havrani | ||
HC Dolní Dubňany | 7 | 14.01.2020 20:45 základní část | 1 | HC Laufen | ||
HC Dolní Dubňany | 5 | 11.01.2020 16:00 základní část | 0 | HC Havrani | ||
HAWKS Staré město | 2 | 11.01.2020 14:30 základní část | 9 | HC RED FOX Bantice | ||
HC PANTERS Znojmo | 2 | 11.01.2020 13:00 základní část | 5 | HC Silver STARS | ||
Městská zeleň Znojmo | 8 | 08.01.2020 21:15 základní část | 4 | HC Laufen | ||
HC Laufen | 5 | 05.01.2020 21:30 základní část | 4 | HC PANTERS Znojmo | ||
HC COLAS ZNOJMO | 7 | 05.01.2020 16:15 základní část | 1 | HAWKS Staré město | ||
Bastards Znojmo | 6 | 04.01.2020 14:15 základní část | 5 | Městská zeleň Znojmo | ||
HC RED FOX Bantice | 3 | 03.01.2020 18:00 základní část | 3 | HC Silver STARS | ||
Městská zeleň Znojmo | 7 | 29.12.2019 21:30 základní část | 5 | HC PANTERS Znojmo | ||
HC Havrani | 1 | 28.12.2019 20:45 základní část | 7 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HC Dolní Dubňany | 4 | 19.12.2019 21:30 základní část | 2 | Městská zeleň Znojmo | ||
HC Havrani | 1 | 18.12.2019 21:00 základní část | 7 | HC Silver STARS | ||
Bastards Znojmo | 1 | 17.12.2019 21:00 základní část | 3 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HAWKS Staré město | 3 | 14.12.2019 21:00 základní část | 9 | HC Silver STARS | ||
HC PANTERS Znojmo | 1 | 13.12.2019 21:00 základní část | 6 | HC Dolní Dubňany | ||
HC RED FOX Bantice | 2 | 10.12.2019 22:15 základní část | 1 | HC Dolní Dubňany | ||
HC Silver STARS | 3 | 10.12.2019 20:45 základní část | 4 | Bastards Znojmo | ||
HC PANTERS Znojmo | 1 | 09.12.2019 21:00 základní část | 6 | Bastards Znojmo | ||
HC PANTERS Znojmo | 5 | 08.12.2019 21:15 základní část | 4 | HC RED FOX Bantice | ||
HC COLAS ZNOJMO | 4 | 07.12.2019 15:15 základní část | 5 | HC Laufen | ||
Městská zeleň Znojmo | 8 | 04.12.2019 21:00 základní část | 2 | HC Havrani | ||
HC Dolní Dubňany | 2 | 03.12.2019 20:45 základní část | 2 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HC Havrani | 4 | 01.12.2019 20:45 základní část | 4 | HAWKS Staré město | ||
HC COLAS ZNOJMO | 3 | 30.11.2019 21:30 základní část | 3 | HC RED FOX Bantice | ||
HC Laufen | 1 | 27.11.2019 21:15 základní část | 7 | HC Silver STARS | ||
HC RED FOX Bantice | 7 | 27.11.2019 19:45 základní část | 4 | Městská zeleň Znojmo | ||
HC COLAS ZNOJMO | 1 | 24.11.2019 20:45 základní část | 2 | Městská zeleň Znojmo | ||
Bastards Znojmo | 9 | 24.11.2019 12:15 základní část | 4 | HAWKS Staré město | ||
HC Laufen | 3 | 23.11.2019 18:00 základní část | 7 | HC RED FOX Bantice | ||
HC Silver STARS | 5 | 23.11.2019 16:30 základní část | 4 | HC PANTERS Znojmo | ||
HC Silver STARS | 1 | 18.11.2019 22:15 základní část | 4 | HC Dolní Dubňany | ||
HC Havrani | 2 | 17.11.2019 20:45 základní část | 8 | Bastards Znojmo | ||
HC COLAS ZNOJMO | 6 | 15.11.2019 21:30 základní část | 5 | HC PANTERS Znojmo | ||
Městská zeleň Znojmo | 0 | 13.11.2019 21:15 základní část | 3 | HC Silver STARS | ||
HC Laufen | 1 | 11.11.2019 22:15 základní část | 11 | HC Dolní Dubňany | ||
Bastards Znojmo | 4 | 10.11.2019 21:15 základní část | 0 | HC PANTERS Znojmo | ||
HAWKS Staré město | 1 | 09.11.2019 21:30 základní část | 4 | HC Dolní Dubňany | ||
HC RED FOX Bantice | 3 | 09.11.2019 20:00 základní část | 2 | HC Havrani | ||
HAWKS Staré město | 2 | 04.11.2019 19:30 základní část | 5 | HC Laufen | ||
HC RED FOX Bantice | 1 | 03.11.2019 21:00 základní část | 1 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HC Havrani | 5 | 03.11.2019 18:15 základní část | 9 | HC Laufen | ||
Městská zeleň Znojmo | 2 | 03.11.2019 16:45 základní část | 1 | Bastards Znojmo | ||
HC Dolní Dubňany | 6 | 31.10.2019 21:30 základní část | 2 | Bastards Znojmo | ||
HAWKS Staré město | 3 | 31.10.2019 20:00 základní část | 7 | Městská zeleň Znojmo | ||
HC PANTERS Znojmo | 5 | 27.10.2019 21:15 základní část | 5 | HAWKS Staré město | ||
HC COLAS ZNOJMO | 5 | 27.10.2019 14:30 základní část | 1 | HC Havrani | ||
HC Silver STARS | 6 | 27.10.2019 13:00 základní část | 7 | HC RED FOX Bantice | ||
HC Havrani | 0 | 22.10.2019 20:45 základní část | 4 | HC Dolní Dubňany | ||
HC COLAS ZNOJMO | 2 | 19.10.2019 21:45 základní část | 5 | HC Silver STARS | ||
HC RED FOX Bantice | 8 | 19.10.2019 14:45 základní část | 2 | HAWKS Staré město | ||
HC Dolní Dubňany | 5 | 16.10.2019 21:00 základní část | 3 | HC PANTERS Znojmo | ||
Bastards Znojmo | 3 | 15.10.2019 20:45 základní část | 1 | HC RED FOX Bantice | ||
Bastards Znojmo | 11 | 13.10.2019 21:45 základní část | 1 | HC Laufen | ||
HAWKS Staré město | 3 | 13.10.2019 11:15 základní část | 4 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HC PANTERS Znojmo | 4 | 10.10.2019 20:00 základní část | 1 | HC Laufen | ||
Městská zeleň Znojmo | 5 | 08.10.2019 20:45 základní část | 2 | HC Dolní Dubňany | ||
HC Laufen | 0 | 06.10.2019 21:15 základní část | 4 | Městská zeleň Znojmo | ||
HC COLAS ZNOJMO | 2 | 06.10.2019 18:30 základní část | 2 | Bastards Znojmo | ||
HC RED FOX Bantice | 9 | 03.10.2019 21:30 základní část | 2 | HC Laufen | ||
HC COLAS ZNOJMO | 2 | 02.10.2019 21:15 základní část | 2 | HC Dolní Dubňany | ||
HC Silver STARS | 5 | 01.10.2019 20:45 základní část | 1 | HC Havrani | ||
HC Silver STARS | 14 | 29.09.2019 21:15 základní část | 3 | HAWKS Staré město | ||
HC Havrani | 1 | 28.09.2019 16:00 základní část | 10 | HC PANTERS Znojmo | ||
Bastards Znojmo | 6 | 28.09.2019 14:30 základní část | 2 | HC Silver STARS | ||
HC Dolní Dubňany | 6 | 26.09.2019 21:15 základní část | 1 | HC RED FOX Bantice | ||
HC Laufen | 5 | 24.09.2019 22:15 základní část | 4 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HC PANTERS Znojmo | 2 | 19.09.2019 21:30 základní část | 7 | Městská zeleň Znojmo | ||
HAWKS Staré město | 2 | 19.09.2019 20:00 základní část | 2 | HC Havrani | ||
HC RED FOX Bantice | 9 | 15.09.2019 13:00 základní část | 3 | HC PANTERS Znojmo | ||
HC Havrani | 2 | 15.09.2019 11:30 základní část | 4 | Městská zeleň Znojmo | ||
HAWKS Staré město | 3 | 12.09.2019 21:30 základní část | 10 | Bastards Znojmo | ||
HC Silver STARS | 9 | 12.09.2019 20:00 základní část | 3 | HC Laufen | ||
Městská zeleň Znojmo | 3 | 11.09.2019 21:15 základní část | 0 | HC RED FOX Bantice | ||
Bastards Znojmo | 11 | 05.09.2019 20:00 základní část | 3 | HC Havrani | ||
HC Dolní Dubňany | 5 | 04.09.2019 22:00 základní část | 3 | HC Silver STARS | ||
HC PANTERS Znojmo | 6 | 03.09.2019 20:45 základní část | 3 | HC COLAS ZNOJMO | ||
HC Laufen | 2 | 02.09.2019 22:15 základní část | 2 | HAWKS Staré město |