Rozpisy zápasů

HC Silver STARSHC Silver STARS-30.01.2020 20:00
základní část
-Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
HC LaufenHC Laufen-29.01.2020 21:15
základní část
-HC HavraniHC Havrani
Bastards ZnojmoBastards Znojmo-26.01.2020 21:15
základní část
-HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
HC Silver STARSHC Silver STARS-21.01.2020 20:45
základní část
-HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město520.01.2020 19:30
základní část
4HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice519.01.2020 20:30
základní část
3Bastards ZnojmoBastards Znojmo
Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo717.01.2020 22:00
základní část
4HAWKS Staré městoHAWKS Staré město
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo515.01.2020 21:15
základní část
6HC HavraniHC Havrani
HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany714.01.2020 20:45
základní část
1HC LaufenHC Laufen
HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany511.01.2020 16:00
základní část
0HC HavraniHC Havrani
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město211.01.2020 14:30
základní část
9HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo211.01.2020 13:00
základní část
5HC Silver STARSHC Silver STARS
Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo808.01.2020 21:15
základní část
4HC LaufenHC Laufen
HC LaufenHC Laufen505.01.2020 21:30
základní část
4HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO705.01.2020 16:15
základní část
1HAWKS Staré městoHAWKS Staré město
Bastards ZnojmoBastards Znojmo604.01.2020 14:15
základní část
5Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice303.01.2020 18:00
základní část
3HC Silver STARSHC Silver STARS
Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo729.12.2019 21:30
základní část
5HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
HC HavraniHC Havrani128.12.2019 20:45
základní část
7HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO
HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany419.12.2019 21:30
základní část
2Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
HC HavraniHC Havrani118.12.2019 21:00
základní část
7HC Silver STARSHC Silver STARS
Bastards ZnojmoBastards Znojmo117.12.2019 21:00
základní část
3HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město314.12.2019 21:00
základní část
9HC Silver STARSHC Silver STARS
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo113.12.2019 21:00
základní část
6HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice210.12.2019 22:15
základní část
1HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
HC Silver STARSHC Silver STARS310.12.2019 20:45
základní část
4Bastards ZnojmoBastards Znojmo
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo109.12.2019 21:00
základní část
6Bastards ZnojmoBastards Znojmo
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo508.12.2019 21:15
základní část
4HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO407.12.2019 15:15
základní část
5HC LaufenHC Laufen
Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo804.12.2019 21:00
základní část
2HC HavraniHC Havrani
HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany203.12.2019 20:45
základní část
2HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO
HC HavraniHC Havrani401.12.2019 20:45
základní část
4HAWKS Staré městoHAWKS Staré město
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO330.11.2019 21:30
základní část
3HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice
HC LaufenHC Laufen127.11.2019 21:15
základní část
7HC Silver STARSHC Silver STARS
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice727.11.2019 19:45
základní část
4Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO124.11.2019 20:45
základní část
2Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
Bastards ZnojmoBastards Znojmo924.11.2019 12:15
základní část
4HAWKS Staré městoHAWKS Staré město
HC LaufenHC Laufen323.11.2019 18:00
základní část
7HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice
HC Silver STARSHC Silver STARS523.11.2019 16:30
základní část
4HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
HC Silver STARSHC Silver STARS118.11.2019 22:15
základní část
4HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
HC HavraniHC Havrani217.11.2019 20:45
základní část
8Bastards ZnojmoBastards Znojmo
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO615.11.2019 21:30
základní část
5HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo013.11.2019 21:15
základní část
3HC Silver STARSHC Silver STARS
HC LaufenHC Laufen111.11.2019 22:15
základní část
11HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
Bastards ZnojmoBastards Znojmo410.11.2019 21:15
základní část
0HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město109.11.2019 21:30
základní část
4HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice309.11.2019 20:00
základní část
2HC HavraniHC Havrani
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město204.11.2019 19:30
základní část
5HC LaufenHC Laufen
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice103.11.2019 21:00
základní část
1HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO
HC HavraniHC Havrani503.11.2019 18:15
základní část
9HC LaufenHC Laufen
Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo203.11.2019 16:45
základní část
1Bastards ZnojmoBastards Znojmo
HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany631.10.2019 21:30
základní část
2Bastards ZnojmoBastards Znojmo
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město331.10.2019 20:00
základní část
7Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo527.10.2019 21:15
základní část
5HAWKS Staré městoHAWKS Staré město
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO527.10.2019 14:30
základní část
1HC HavraniHC Havrani
HC Silver STARSHC Silver STARS627.10.2019 13:00
základní část
7HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice
HC HavraniHC Havrani022.10.2019 20:45
základní část
4HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO219.10.2019 21:45
základní část
5HC Silver STARSHC Silver STARS
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice819.10.2019 14:45
základní část
2HAWKS Staré městoHAWKS Staré město
HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany516.10.2019 21:00
základní část
3HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
Bastards ZnojmoBastards Znojmo315.10.2019 20:45
základní část
1HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice
Bastards ZnojmoBastards Znojmo1113.10.2019 21:45
základní část
1HC LaufenHC Laufen
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město313.10.2019 11:15
základní část
4HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo410.10.2019 20:00
základní část
1HC LaufenHC Laufen
Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo508.10.2019 20:45
základní část
2HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
HC LaufenHC Laufen006.10.2019 21:15
základní část
4Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO206.10.2019 18:30
základní část
2Bastards ZnojmoBastards Znojmo
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice903.10.2019 21:30
základní část
2HC LaufenHC Laufen
HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO202.10.2019 21:15
základní část
2HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany
HC Silver STARSHC Silver STARS501.10.2019 20:45
základní část
1HC HavraniHC Havrani
HC Silver STARSHC Silver STARS1429.09.2019 21:15
základní část
3HAWKS Staré městoHAWKS Staré město
HC HavraniHC Havrani128.09.2019 16:00
základní část
10HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
Bastards ZnojmoBastards Znojmo628.09.2019 14:30
základní část
2HC Silver STARSHC Silver STARS
HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany626.09.2019 21:15
základní část
1HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice
HC LaufenHC Laufen524.09.2019 22:15
základní část
4HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo219.09.2019 21:30
základní část
7Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město219.09.2019 20:00
základní část
2HC HavraniHC Havrani
HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice915.09.2019 13:00
základní část
3HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo
HC HavraniHC Havrani215.09.2019 11:30
základní část
4Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo
HAWKS Staré městoHAWKS Staré město312.09.2019 21:30
základní část
10Bastards ZnojmoBastards Znojmo
HC Silver STARSHC Silver STARS912.09.2019 20:00
základní část
3HC LaufenHC Laufen
Městská zeleň ZnojmoMěstská zeleň Znojmo311.09.2019 21:15
základní část
0HC RED FOX BanticeHC RED FOX Bantice
Bastards ZnojmoBastards Znojmo1105.09.2019 20:00
základní část
3HC HavraniHC Havrani
HC Dolní DubňanyHC Dolní Dubňany504.09.2019 22:00
základní část
3HC Silver STARSHC Silver STARS
HC PANTERS ZnojmoHC PANTERS Znojmo603.09.2019 20:45
základní část
3HC COLAS ZNOJMOHC COLAS ZNOJMO
HC LaufenHC Laufen202.09.2019 22:15
základní část
2HAWKS Staré městoHAWKS Staré město