Novinky z ligy

31.12.2020PF 2021

Vážení sportovní přátelé,

končí nám rok 2020, a je myslím správné, si tento rok 2020 zbilancovat.

Co se povedlo.....

Tak určitě je velkým pozitivem, že se liga opět rozrostla, a to na nádherných 22 týmů!!! Když se uzavíraly v srpnu přihlášky a soupisky, bylo to pro mne příjemné zadostiučinění. Dnes poprvé budu děkovat, a to všem vedoucím mužstev, za jejich těžkou práci, kdy na každý zápas musí sehnat hráče, brankáře, zajistit administrativu...Borci, moc děkuji.

Další díky patří vám všem, hráčům ZNHL, nejen za to, že jste se nestali pecivály ala pohádkový Hloupý Honza, ale že stále, a někteří i ve věku nad 50 let, nazujete brusle, nasoukáte se do ribana, připevníte suspik a s vervou vlétnete do utkání. Dnes podruhé, děkuji i vám. 

Třetí díky patří všem rodinným příslušníkům, kteří nám umožňují jít hrát nejen "ten hokej", ale i jít hrát ten hokej i v mnohdy nepopulárních časech....

Čtvrté díky patří rozhodčím a časoměřičům, kteří svým přístupem ligu zkvalitňují, a zvyšují tím i její kredit na poli znojemského sportovního rybníčku. 

Co se nepovedlo.....

Jedním slovem...COVID-19 !!! Tento chřipkový virus nám už podruhé v roce zasáhl do naší krásné hry, kdy se na jaře liga nedohrála, a teď na podzim se zase "pro změnu" uzavřela. Snad bude v roce 2021 lépe....

 

Závěrem......

Dovolte mi, abych vám všem, hráčům, rozhodčím a časoměřičům, včetně vašich rodinných příslušníků, popřál klidné prožití dnešního posledního dne roku 2020, ale hlavně vám přeji hodně ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A RODINNÉ POHODY V ROCE 2021.

 

Hynek Blaha

« Zpět