Novinky z ligy

11.02.2019Po jarních prázdnichách odstartuje play-off !!!

Od úterý 19.2.2019 se spustí lité boje o vítěze obou Divizí Znojemské hokejové ligy a v březnu by měl být znám nový přeborník okresního přeboru ZNHL. V pondělí dojde ještě k dohrávce dvou zápasů Divize B mezi Panters a Městskou zelení a Barony s Banticemi. Tyto výsledky již nemají na čtvrtfinálové dvojice žádný vliv, ale je třeba dohrát všechny zápasy.

Divize A : zde postoupily přímo do semifinále týmy HC Stars Ctidružice a HC Kojoti Vémyslice. Čtvrtfinálové dvojice jsou HC Draci Horní Dunajovice a HC Rafani a Vlci Jaroslavice a TJ Hodonice. Vítězové těchto čtvrtfinálových bojů se přřadí k semifinalistům, a klasickým pavoukem se bude hrát až do vítěze Divize A. 

Divize B : zde postoupily přímo do semifinále  HC Baroni Mašovice a Tigers Znojmo. Čtvrtfinálové dvojice jsou Bastards Znojmo a Red Fox Bantice a týmy Městské zeleně a Stars Znojmo. Vítěz těchto bojů se nestane jen vítězem Divize B a také držitelem držitelem nádherného poháru, ale postoupí přímo do Divize A.

Informace k Play-off: zápasy se hrají na 2 vítězné zápasy. V případě remízy 1:1 na zápasy se sehraje třetí rozhodující zápas do rozhodnutí. Herní čas je 3x15 minut a pravidla jsou stejná jak v základní části. Finálová série a série o 3. místo bude přenášena v přímém přenosu na youtubovém kanále Znojemské hokejové ligy(o každém termínu a čase zápasu budeme včas informovat)

Zpráva DK : Jednozápasovým STOP byli potrestáni hráči Petr Löfler(Stars Znojmo) a Aleš Blažek(HC Laufen Znojmo) - oba za nesportovní chování. Týmy zaplatí Kč 200,-- pokutu. 

« Zpět